HOTELE - APARTAMENTY - PENSJONATY - DOMKI | SYSTEM REZERWACJI ONLINE | TWORZENIE OPROGRAMOWANIA ORAZ STRON INTERNETOWYCH

INFOLINIA +48 601 571 950 KONTAKT@HOTELSOFT.PL

NOWOCZESNE STRONY WWW

Najwyższy poziom techniczny i graficzny

HotelSoft to nowoczesne w pełni sesponsywne witryny rezerwacyjne

W zależności od Twoich wymagań, budżetu oraz czasu który jest do dyspozycji, proponujemy trzy warianty na wykonanie doskonałej witryny internetowej.

serwis-główna
STANDARD
rozwiązania oparte o sprawdzone rozwiązania projektowe

PREMIUM
Całkowicie zindywidualizowany wygląd

PLATINIUM
Strony wyjątkowe i nowatorskie, które dzięki innowacyjności zagwarantują wyraźny prestiż twojemu obiektowi

 

 

Niezależnie który z pakietów wybierzesz pokarzemy i podkreślimy najlepsze cechy Twojego hotelu na tle konkurencji. Zawartość strony opatrzymy w atrakcyjny wygląd i każdy detal.

Nasze aktualne realizacje możesz podejrzeć tu

 


 

Proces produkcji stron zapewnia pełną satysfakcję

Aby zagwarantować najwyższą jakość produkcji stron internetowych HotelSoft opracował przyjazny dla klienta system pracy i kontroli postępu prac.

epi-sistem-creare-site-prezentare

Wszystkie materiały i treści we wszystkich językach wprowadzimy sami na stronę, dotyczy to zarówno tekstów jak i zdjęć i grafik.

Jeśli potrzebujesz zarówno do pierwszego projektu jak i w przyszłości nowych tekstów, grafik zdjęć czy pomysłów możesz liczyć na naszych grafików, programistów i copywriterów.


 

Coś więcej niż Mobile Ready

Responsywne Strony internetowe HotelSoft w pełni wspierają coraz popularniejsze smartfony i tablety. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych oraz naszego doświadczenia  nasze strony nie tylko fantastycznie wyglądają, ale przede wszystkim są w 100% użyteczne zarówno na wielkich monitorach czy telewizorach jak i na tabletach i smartfonach.

webdesignNajważniejsze funkcje i cechy to:

Zwiększona optymalizacja Google
Przyciski szybkich akcji (np przycisk zadzwoń i wybieranie nr)
Mobilny system rezerwacji
Spójny i optymalizowany wygląd w zależności od typu urządzenia
Interfejs dotykowy
Jednakowa treść na wszystkich urządzeniach

Aktualnie preferujemy strony wykonane w technice RWD  automatycznie dostosowujące się do rozmiaru ekranu i danego typu urządzenia, zapewniają najwyższą możliwą czytelność oraz prawidłowy wygląd i działanie witryny, bez względu na rozmiar ekranu.