HOTELE - APARTAMENTY - PENSJONATY - DOMKI | SYSTEM REZERWACJI ONLINE | TWORZENIE OPROGRAMOWANIA ORAZ STRON INTERNETOWYCH

INFOLINIA +48 601 571 950 KONTAKT@HOTELSOFT.PL

POZYCJONOWANIE + SEO

NOWOCZESNE SEO TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁY „SERP”

 

Jak powszechnie wiadomo nowe algorytmy oceny stron internetowych przez Google wymusiły zmianę podejścia do pozycjonowania. Metody, które niegdyś były skuteczne, dziś odeszły nieco w cień. Współcześnie pozycjonowanie oparte jedynie o wyniki organiczne indeksu Google wyświetlane na komputerach stacjonarnych jest niewystarczające choć oczywiście najważniejsze. Szersze spojrzenie obejmuje wyniki z AdWords, wizytówek czy Google map, na różnego typu urządzeniach w zróżnicowanych lokalizacjach pozwala na optymalne i znaczące zwiększenie widoczności i rozpoznawalności strony. SEO nastawione na szybki efekt bezpowrotnie odeszło do lamusa, głównie ze względu na działania samego Google, które postanowiło nieco wymusić na użytkownikach korzystanie z dodatkowych form reklamy w tym płatnych. Obecnie SEO to głownie długofalowe działania zwiększające ruch pochodzący z wyszukiwarki Google ale nie wyłącznie. Choć podstawowym zadaniem pozycjonowania nadal pozostaje top 5 Google to racjonalnym wydaje sie wykorzystanie innych form prezentacji strony i budowania rozpoznawalności.

 

POZYCJONOWANIE CZYLI „SEO W HOTELU”promo-seo-570x239

Specjalizujemy się w branży hotelarskiej i turystycznej
Oferujemy kompleksowe podejście do klienta
Posiadamy dedykowane i sprawdzone rozwiązania.
Szeroki zakres usług.
Ekspercka wiedza w obszarze SEO-Marketingu

 

google-adwordsPOZYCJONOWANIE

Głównym działaniem w ramach usługi jest opracowanie strategii działań, a więc:
– wybór i dopasowanie słów kluczowych,
– pełna optymalizacja kodu strony,
– dodanie usług w Google i zwiększenie widoczności w tych że usługach (Google maps, G+, Analytics, itp.),
– wsparcie przyjaznego link-buildingu,
– analiza widoczności w wyszukiwarce ze szczegółowymi raportami miesięcznymi,
– wsparcie i dostęp do fachowej wiedzy.

 

 

GWARANCJA JAKOŚCI ORAZ EFEKTYWNOŚCI

Prowadząc czynności związane z pozycjonowaniem stron internetowych działamy zgodnie z wytycznymi Google. Głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa witryn naszych klientów oraz ich stała widoczność w sieci wyszukiwania Google.