HOTELE - APARTAMENTY - PENSJONATY - DOMKI | SYSTEM REZERWACJI ONLINE | TWORZENIE OPROGRAMOWANIA ORAZ STRON INTERNETOWYCH

INFOLINIA +48 601 571 950 KONTAKT@HOTELSOFT.PL

PROFESJONALNE ZDJĘCIA

Wyjątkowe i piękne zdjęcia Twojego hotelu, pensjonatu czy innego obiektu turystyczno noclegowego to bardzo istotny, jeśli nie najistotniejszy element planowanej kampanii reklamowej lub strony internetowej.

Jesteśmy perfekcjonistami jeśli chodzi o wykonywanie i dopracowanie zdjęć prezentujących wnętrza oraz najlepsze walory fotografowanego obiektu, każdy kadr jest przemyślany pod względem najmniejszych detali i przydatności do reklamy czy strony www.
Wykonując zlecenie robimy to zawsze z pełnym zaangażowaniem, doradzamy, sugerujemy najlepsze ujęcia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. To na co zwracają uwagę potencjalni klienci jest kluczową sprawą mogącą negatywnie lub pozytywnie wpłynąć na ocenę obiektu

W branży turystycznej działamy od ponad 12 lat, znajomość tematu ma ogromne znaczenie przy sposobie i technice fotografowania, dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie wyprodukować bardzo efektowne ujęcia, które zdecydowanie pozytywnie wpłyną na ocenę Twojego obiektu.

Zdjęcia wykonujemy profesjonalnym sprzętem z profesjonalną optyką, zestawem lamp błyskowych i osprzętem dodatkowym.

Zarówno w przypadku zdjęć budynków jak i wnętrz staramy się wykonać niezbędną (często sporą) ilość fotografii, ma to również ogromne znaczenie w procesie produkcji finalnych ujęć, z których będzie można wybrać te najbardziej korzystne i efektowne, jak również tworzyć złożone prezentacje graficzne.

Wykonujemy:
– zdjęcia cyfrowe w rozdzielczościach od 8 do ponad 300MPix
– zdjęcia cyfrowe HDR w rozdzielczościach od 8 do ponad 300MPix

Wszystkie zdjęcia przekazujemy w formie cyfrowej z maksymalnej wielkości i jakości jaka została ustalona, wraz z prawami majątkowymi umożliwiającymi wykorzystanie ich w dowolnym celu komercyjnym.

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych zdjęć które zostały wykonane we wnętrzach i nie tylko.