HOTELE - APARTAMENTY - PENSJONATY - DOMKI | SYSTEM REZERWACJI ONLINE | TWORZENIE OPROGRAMOWANIA ORAZ STRON INTERNETOWYCH

INFOLINIA +48 601 571 950 KONTAKT@HOTELSOFT.PL

REZERWACJE APARTAMENTÓW

HOTELSOFT APARTAMENTY V6.1

Nowoczesny system rezerwacji Apartamentów Online bezpośrednio na stronie internetowej + zaawansowany CMS

Dzięki HotelSoft „Apartamenty” łatwo, szybko oraz czytelne zaprezentujesz apartamenty własne oraz innych właścicieli. System apartamentowy pozwala tworzyć bogate marketingowo i wizualnie opisy apartamentów przedstawić ich lokalizację, atuty oraz umożliwia ich rezerwację online.


Hotelsoft Apartamenty tworzony jest w oparciu o doświadczenia i potrzeby firm od lat zajmujących się wynajmem apartamentów i mieszkań wakacyjnych

apartamentowy1

prezentacja apartamentów

 Nowoczesny w pełni responsywny oraz przejrzysty interfejs strony prezentującej apartamenty pozwala klientom na szybkie wyszukanie terminów porównanie cen oraz dostępności apartamentów.

Apartamenty prezentowane są czytelnie i mogą być grupowane wg lokalizacji czy nazw własnych, którą dowolnie możesz tworzyć w systemie.


apartamenty3

panel administracyjny to łatwość zarządzania i bogactwo funkcji

Sprawdzenie dostępności czy dodanie rezerwacji jest banalnie łatwe i szybkie. Panel administracyjny został tak zaprojektowany aby umożliwiał w szybki sposób zmianę rezerwacji, cen, terminów czy opisów.

Nasze oprogramowanie umożliwi szybkie dodawanie nowych apartamentów, tworzenie terminów i turnusów wg uznania, dokładnie tak jak sobie wymyślisz.


konta dla właścicieli, pracowników i firm sprzątających


Chcesz wynajmować apartamenty innych właścicieli zaproponować im współpracę, nic prostszego, system pozwala na logowanie się do kona właściciela apartamentu, który widzi i ma dostęp jedynie do własnych apartamentów i rezerwacji.

Podobnie jest z uprawnieniami pracowników, którzy mogą mieć jedynie dostęp do rezerwacji lub tylko do zarządzania treściami na stronie.