HOTELE - APARTAMENTY - PENSJONATY - DOMKI | SYSTEM REZERWACJI ONLINE | TWORZENIE OPROGRAMOWANIA ORAZ STRON INTERNETOWYCH

INFOLINIA +48 601 571 950 KONTAKT@HOTELSOFT.PL

PANORAMY SFERYCZNE 360

Panoramy od bardzo dawna znajdowały swoje miejsce w przedstawianiu rzeczywistości. Pojawiały się już w malarstwie, pozwalając na pełniejsze prezentowanie miejsc bądź wydarzeń (słynna „Panorama Racławicka”). Obecnie w czasach fotografii, gdy ich tworzenie jest zdecydowanie łatwiejsze, trudno nie docenić możliwości ukazania fotografowanego miejsca za pomocą pojedynczego kadru.

 

PANORAMA SFERYCZNA

Z początku pod pojęciem panoram rozumieliśmy głównie sklejanie kilku zdjęć, wykonanych w poziomie i pionie, tzw. prosta panorama, z czasem pojawiły sie zaawansowane programy potrafiące łączyć kilka lub kilkadziesiąt kadrów w jeden i przedstawić całość niemal jako otaczającą nas rzeczywistość.
Rozpowszechnienie Internetu, a w raz z nim interaktywnych form prezentacji, sprawiło natomiast, że panoramy sferycznie stały się bardzo popularnym i efektownym sposobem na przedstawienie walorów miejsc i obiektów turystycznych. Dodatkowym atutem jest możliwość  interaktywności. Nie musimy być już biernym widzem, możemy zanurzyć się w prezentowanej panoramie i rozglądać dookoła, przechodząc między różnymi kadrami które tworzą tzw. wycieczki wirtualne.

Dla urozmaicenia i wzbogacenia stron www, zwłaszcza tych prezentujących wnętrza i atrakcje turystyczne niemal obowiązkowe jest posiadanie przynajmniej kilku prezentacji tego typu. Zapewniamy pełną ofertę na panoramy sferyczne jak i na wirtualne wycieczki w tym te wykonane w technice HDR. Prezentacje wykonujemy w nowoczesnej technice HTML5 lub na życzenie dodatkowo we FLASH.

Zapraszamy do współpracy, poniżej kilka prezentacji naszych panoram oraz wycieczek wirtualnych.