HOTELE - APARTAMENTY - PENSJONATY - DOMKI | SYSTEM REZERWACJI ONLINE | TWORZENIE OPROGRAMOWANIA ORAZ STRON INTERNETOWYCH

INFOLINIA +48 601 571 950 KONTAKT@HOTELSOFT.PL

REZERWACJE WYCIECZEK

HOTELSOFT TWORZENIE I REZERWACJE WYCIECZEK V6.1

Nowoczesne rezerwacje Online bezpośrednio na stronie internetowej

Dzięki HotelSoft „Wycieczki” możesz łatwo i szybko przygotować czytelne dla klienta oferty wycieczek wraz z terminami, zdjęciami i lokalizacją. Łatwo będziesz mógł zarządzać wyjazdami, tworzyć zestawy i listy wycieczek.


Od samego początku system wycieczkowy tworzony jest w oparciu o doświadczenia i potrzeby organizatorów wycieczek oraz biur podróży.

prezentacja wycieczek i rezerwacja

Nowoczesny w pełni responsywny oraz przejrzysty interfejs strony prezentującej oferty wycieczek pozwala klientom na szybkie wyszukanie terminów porównanie cen oraz dostępności miejsc.

Wycieczki prezentowane są czytelnie i mogą być grupowane wg lokalizacji czy nazw własnych, które dowolnie możesz tworzyć w systemie.

 


apartamenty3

panel administracyjny to łatwość zarządzania i bogactwo funkcji

Sprawdzenie dostępności czy dodanie rezerwacji jest banalnie łatwe i szybkie. Panel administracyjny został tak zaprojektowany aby umożliwiał w szybki sposób zmianę rezerwacji, cen, terminów czy opisów.

Nasze oprogramowanie umożliwi szybkie dodawanie nowych wycieczek, tworzenie terminów i ilości miejsc, itp.


konta dla właścicieli, pracowników


Chcesz wynajmować apartamenty innych właścicieli zaproponować im współpracę, nic prostszego, system pozwala na logowanie się pracowników, którzy mogą mieć jedynie dostęp do rezerwacji lub tylko do zarządzania i aktualizacji treści na stronie.